Nový partner NSG Morison

Ing. Marek Maule
daňově-účetní partner NSG Morison Advisory s.r.o.
marek.maule@nsgmorison.cz
M: +420 737 431 802

Ing.MAREK MAULE
nový daňově-účetní partner

NSG MORISON roste. 
Od ledna 2020 máme v našich řadách dalšího partnera společnosti Marka Mauleho, který přišel do NSG Morison Advisory s.r.o. se svým týmem.
Marek Maule bude mít kromě daňově-účetního oddělení na starosti také zahraniční helpdesk pro německé firmy podnikající v ČR. Marek není u nás nováčkem, pracoval zde již při studiích 4 roky. Následně působil jako Senior daňový poradce v KPMG a doposud byl 10 let daňovým partnerem AJP Tax & Accounting s.r.o. 

"Příchod Marka a jeho týmu nám přináší další možnosti rozšíření komplexnosti servisu. Naše ambice je udržet organický růst a doprovodit ho rozšířením dalších specializací. Jednou oblastí je právě poptávka po helpdesku pro německé firmy. Je potřeba se přizpůsobit trhu, ale i trendům, jako jsou např. v IT oblasti a inovace, které využívají dnes i menší firmy. Proto se naše poradenská činnost začne zabývat i sektorovou specializací. Alfou a omegou je však stále udržení kvality služeb všech oblastí ", komentuje rozšíření NSG MORISON zakladatel společnosti Martin Novotný.

Rolovat nahoru