PRÁVNÍ STUDENT/KA

NSG MORISON, stabilní česká poradenská skupina a člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi, aktuálně hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici PRÁVNÍ STUDENT/KA.
 

PRÁVNÍ STUDENT/KA

pro společnost NSG Morison advokátní kancelář s.r.o., sedící nedaleko Staroměstského náměstí, Jakubská 2, Praha 1. 

Do naší advokátní kanceláře se zaměřením na právní agendu převážně občanského a obchodního práva hledáme šikovného studenta/šikovnou studentku nejlépe 3. – 4. ročníku právnické fakulty.
Nabízíme práci v neformálním a přátelském kolektivu v centru Prahy (10 minut chůzí od fakulty), a kvalitní různorodou praxi. Pracovní doba je flexibilní, tak aby Ti umožnila bez problémů studovat. 
POŽADUJEME:
 • pečlivost 
 • chuť učit se novým věcem
 • pozitivní přístup k práci
 • běžnou uživatelskou znalost MS Office 
 • angličtinu na komunikativní úrovni
 
Odměna: až 170 Kč/hod (podle zkušeností)
Svůj strukturovaný životopis zašli prosím na e-mail personalni@nsgmorison.cz
 • Datum nástupu: IHNED
Kontakt pro tuto pozici:
Ludmila Johanovská
HR manažerka 
Mob :+420 731 663 587 
personalni@nsgmorison.cz 
Svůj životopis pro inzerované pozice prosím zasílejte na e-mailovou  adresu personalni@nsgmorison.cz.
Pokud Vás tato pozice neoslovila, jednoduše se zaregistrujte a my Vás budeme automaticky kontaktovat s každou odpovídající volnou pracovní pozicí.
 

KDO JE NSG MORISON 

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o. zajišťuje komplexní právní služby pro klienty z řad velkých korporací, středních i menších firem či fyzické osoby.Významnou předností naší kanceláře je úzká spolupráce s dalšími specialisty, kteří působí v oblasti daňového a účetního poradenství a v oblasti podnikových financí. Díky této synergii jsme schopni řešit složité otázky a podílet se na transakcích, které vyžadují komplexní pohled z právního, daňového nebo finančního hlediska.
JAK PRACUJEME
Skupina NSG MORISON zastřešuje několik společností působících jako samostatné právní subjekty, které spolu úzce spolupracují.
 • Naši klienti mohou využít poradenství v jedné oblasti nebo naše komplexní služby připravené na míru.
 • Naši kolegové se tak podílejí i na komplexních, různorodých a velmi zajímavých projektech.
 • Respektujeme individuální situaci všech kolegů a umíme nastavit dobré podmínky spolupráce.
Souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů
Pokud chcete, abychom Vás zařadili do databáze kandidátů NSG MORISON, přiložte prosím svůj „Souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů“ a uveďte, na jak dlouhé období svůj Souhlas udělujete (zpravidla 1-3 roky).
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Poskytnuté osobní údaje obsažené ve Vašem CV, motivačním dopise a případně dalších zaslaných dokumentech evidujeme a zpracováváme ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen ZOOÚ), zákona č. 480/2004 Sb. a od jeho účinnosti též ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů 
a o volném pohybu těchto údajů (dále jen GDPR).
Správcem osobních údajů je společností NSG Morison Outsourcing, a.s., IČO: 274 26 572, se sídlem Jakubská 647/2, Staré Město, 110 00 Praha 1 (dále jen „správce“) a další subjekty, které jsou ve vztahu ke správci propojenými osobami ve smyslu zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, v rámci skupiny NSG MORISON, zejména společností NSG Morison znalecký ústav s.r.o., NSG Morison Advisory s.r.o., NSG Morison Audit s.r.o., , NSG Morison Nominee & Management s.r.o. 
Máte právo:
 1. a) svůj souhlas s evidencí a zpracováním osobních údajů (vyjádřený přihlášením do výběrového řízení) kdykoli odvolat;
 2. b) právo osobní údaje opravit či doplnit;
 3. c) právo požadovat omezení zpracování;
 4. d) právo vznést námitku či stížnost proti zpracování v určitých případech;
 5. e) právo požadovat přenesení údajů;
 6. f) právo na přístup k osobním údajům;
 7. g) právo být informován o porušení zabezpečení osobních údajů v určitých případech; a
 8. h) právo na výmaz osobních údajů (právo být „zapomenut“) v určitých případech.
Vaše osobní údaje jsou ze strany správce zabezpečeny standardními postupy a technologiemi a přijatá bezpečnostní opatření jsou pak pravidelně aktualizována.
Děkujeme za Váš zájem o práci v NSG MORISON a přejeme Vám hezký a úspěšný den.
Rolovat nahoru