Firmy z rodiny INTERGAST pomáhají v české profesionální gastronomii svou kuchyňskou odborností a servisem výkonných strojů ke světové špičce již 30 let

 

Vášeň pro perfektní výsledek a detail je znám napříč gastronomickým prostředím. Osobnosti jako Zdeněk Pohlreich, Jan Punčochář, Jan Pípal, Marek Fichtner, Jiří Štift, Lukáš Skála, Radek David a další jsou výčtem z mnoha špičkových kuchařů, kteří používají ve svých kuchyních gastronomická zařízení z portfolia rodiny INTERGAST již řadu let.

PETR LUPÍNEK, předseda představenstva INTERGAST a.s. a zakladatel INTERGAST RODINY

Za zrodem této společnosti stojí PETR LUPÍNEK, který ve firmě stále aktivně působí a dodnes rád pokorně naslouchá hlasům kuchařů a profíků z branže. Společně se svými kolegy Martinem Kajukem, Petrem Poláčkem, Tomášem Pištorou, Martinem Mečířem, Alešem Rosínem, Jiřím Kriegerem a dalšími spolupracovníky z rodiny INTERGAST vybudoval společnost s 400milionovým obratem a cca 60 zaměstnanci.
INTERGAST je silný dodavatel profesionálních kuchyní a gastronomického zařízení v ČR. Na trhu je znám pro svou komplexnost služeb, od zpracování návrhu kuchyňského projektu až po realizaci profesionální kuchyně.

Klienti velice oceňují možnost společného vaření přímo s intergasťáky – odborníky na multifunkční zařízení, kteří posléze doporučí klientovi konkrétní instalaci přímo na míru. Po realizaci kuchyně je pak trénink s kuchaři INTERGASTU přímo u klienta samozřejmostí.

INTERGAST zajišťuje kvalitní technický servis a péči o stroje přímo v provozu, což pomáhá prodloužit jejich životnost. Zároveň pro své zákazníky je tým INTERGASTU vždy k dispozici na telefonu.

Každá kuchyně, každý projekt je pro tým INTERGASTU originální a vyžaduje individuální přístup ve všech fázích prací. Spokojenost zákazníků s kvalitou instalovaných strojů a poskytovaných služeb je pro INTERGAST velkou PRIORITOU. K dosažení preciznosti je nezbytné spolupracovat jen s TOP světovými výrobci kuchyňské techniky a zároveň v tomto oboru dokonale rozumět moderním způsobům práce, pracovat maximálně efektivně a zajistit, aby se klient mohl na svůj stroj při práci v provozu naprosto spolehnout.

V dílně INTERGAST se ročně realizuje na 50 moderních kuchyňských celků a přes 300 instalací nových profesionálních strojů – INTERGAST PRODUKTŮ – konvektomatů, multifunkčních pánví a indukčních bloků. Dále také mycích strojů či celých mycích center, přičemž právě starost o mytí je hlavní náplní jednoho z členů INTERGAST RODINY – společnosti Odborná myčková.

„S poradenskou firmou NSG MORISON spolupracujeme od počátečních let fungování naší firmy na trhu. Jsem přesvědčen, že po tři desetiletí rosteme v profesionalitě také díky poradenství NSG MORISON. Já i mí partneři ve vedení naší INTERGAST RODINY se můžeme maximálně spolehnout na účetní a daňové poradenství, tolik potřebné pro podnikání, což považujeme za elementárně důležitý fakt. NSG MORISON nám pomáhá v daňové a mzdové oblasti, ale také v daňově-právním sektoru. A to nejen se zakládáním a vedením potřebných firemních náležitostí, ale též s interní organizací našich firem. Zároveň naši práci audituje a zastupuje nás před příslušnými úřady. 

Já a moji parťáci jsme rádi, že NSG máme. Za roky spolupráce vztah mezi námi přerostl z pracovní úrovně spolupráce do přátelské a osobní roviny. Tento fakt považuji za viditelnou vizitku kvality práce našeho partnera, dodavatele a poradce. Totiž povědět svému spolupracovníkovi „ty vole“ lze snadno, ale jen zřídka zvládne kolega či přítel vyzdvihnout dobrou pracovní spolupráci, která je v tak úzkém vztahu o to větším závazkem,“ konstatuje PETR LUPÍNEK, předseda představenstva INTERGAST a.s. a zakladatel INTERGAST RODINY.

kde všude znají intergast?

Závodní stravování v IKEA PRAHA, O2 UNIVERSUM, RUNWAY, LAUDEROVA ŠKOLA, SPARTA STRAHOV, RESTAURANT CRYSTAL řetězce Perfect Canteen.
Restaurace DIVINIS, GROSSETO ANDĚL, RESTAURACE ČESTR, TYRŠOVKA, U MATĚJE, FIELD, ČERVENÝ JELEN.
Dále třeba v hotelu Stages hotel, v hotelu Thermal Karlovy Vary nebo nově rekonstruovaném hotelu Intercontinental, bistru Sisters II či cukrárnách cukráře Skály.