Naši klienti

 

K výzvám našich klientů se stavíme jako by byly naše vlastní. Mezi naše klienty patří jak velké a mezinárodní firmy, tak i střední či malé společnosti.  Náš individuální přístup je též směřován k rodinným firmám či samostatným fyzickým osobám. 

reference

“ NSG MORISON jsme kontaktovali ve věci zpracování ocenění části závodu pro právní restrukturalizaci akvizice do existující struktury společnosti. Vyjadřuji spokojenost s přístupem a s prací na ocenění. Zakázka byla ze strany NSG MORISON vedena ve vysoké odborné a komunikační úrovni. V případě potřeby  se jistě na NSG MORISON znovu obrátíme.”

Ing. Libor Stuchlík
Manažer Shared Service Centre DSV Road a.s. a finanční ředitel DSV pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

“ Na spolupráci s odborníky NSG MORISON oceňuji jejich schopnost vysvětlit problematiku oceňování majetku tak, že jsme dobře porozuměli znaleckému posudku na ocenění a stanovení hodnoty podílu ve firmě. Navíc jsme získali informace o postavení naší strojírenské firmy v rámci konkurenčního prostředí nejen v české, ale i v evropské ekonomice. Děkuji za rychlou a profesionální spolupráci. ”

Ing. Růžena Cholastová
Jednatelka ACERA CZ, spol. s r.o.

“ Moje vášeň pro gastronomii, něco originálního je přesně to, čím nyní žiji ve své nové restauraci U Matěje.” Mám to štěstí, že jsem obklopen lidmi, na které se mohu spolehnout s ostatními provozními záležitostmi. Jedním z nich je i NSG MORISON, která mi pomáhá s účetnictvím a já se mohu maximálně soustředit na to, co mě baví nejvíce, a to je inovace dobrého jídla pro hosty.“

Jan Punčochář
Majitel restaurace U Matěje

“ Chtěl bych poděkovat za Vaší příkladnou spolupráci a profesionalitu při získávání podkladů a vytváření námi objednaných ocenění, včetně dodržení všech dohodnutých termínů. Velmi rádi se na Vás v budoucnu v případě potřeby obrátíme. ”

Ing. Zdeněk Blažek
Jednatel firmy REPLAST HOLDING s.r.o.

“ Velmi oceňujeme vysokou profesionální úroveň a klientsky přívětivý přístup celého Vašeho týmu. ”

JUDr. Michal Kalvoda
Head of Legal and Compliance v Kooperativa pojišťovna, a.s.Vienna Insurance Group

“ Na spolupráci s experty znaleckého ústavu NSG MORISON oceňuji jejich profesionální a poradenský přístup a vážím si jejich odborné práce a znalostí. Ráda bych vyzdvihla rovněž aktivní komunikaci v průběhu celé transakce fúze a jejich individuální přístup ke klientovi.“

Petra Christová
CEI ředitelka GASTRO – MENU EXPRESS a.s.