slavíme 30 let

jak šel čas…

^
1993

Založení společnosti

20. května 1993 Martin Novotný, společně se spolužákem z gymnázia Petrem Šímou zakládá malou firmu, tehdy nesoucí název NWT spol. s r.o. Odvahu a zkušenosti k rozjetí svého podnikání měli z předních mezinárodních i domácích poradenských firem, kde působili již od studií. Historie této kanceláře se začala psát na Praze 1 v budově IBC Florenc.

^
1994

První zaměstnanci

Firma přibírá pár nových poradců. A také budoucí partnerku Lucii Mužíkovou, která začíná v asistentské roli a ještě netuší, že s firmou bude spjata na dalších 30 let.

^
1995

Nová adresa

Firma se rozrůstá o další zaměstnance a stěhuje se na novou adresu do ulice U Milosrdných, Praha 1.

^
1996

Nový název firmy, další partner

Zakládající název společnosti NWT spol. s r.o. dostává jasnější rozklíčovaný název po svých zakládajících partnerech Novotný, Šíma & partneři spol. s r.o.  K firmě se přidává další důležitý hráč, advokát a  partner společnosti Martin Pokorný.

^
1999

Rok expanze a vstupu do asociace

Kromě právnických služeb se firma začíná věnovat i auditní činnosti a to i díky velké pomoci auditora Františka Novotného, otci Martina Novotného. Proto vzniká další společnost Novotný, Šíma & partneři audit a.s.
Firma se rozrůstá nejenom do služeb, ale i do počtu zaměstnanců. Proto ve stejném roce 1999  je nutné stěhování na současnou adresu Jakubská 2, Praha 1.

Rok 1999 je velkým milníkem! A to nejenom díky rozrůstajícímu portfoliu služeb a klientů, mezi kterými je již mnoho velkých firem. Firma vstupuje do mezinárodní poradenské asociace poradenských společností Morison International a tím je své poradenské služby  schopna poskytnout českým klientům nejenom doma, ale i v zahraničí.

^
2003

Komplexnost služeb

Firma, po 10 letech působení na českém trhu raketově roste, upevňuje svoje postavení a povědomí na českém trhu. Její primární právnický servis se rozšířil na poskytování dalších poradenských služeb. A to od práva, auditu, daní, účetnictví, mezd, oblasti lidských zdrojů až po firemní poradenství. Firma se pyšní svojí komplexností služeb.

^
2004

Pobočka na Slovensku

Zakládáme svojí první pobočku a to v Bratislavě na Slovensku.

^
2006

Pobočka v Hodoníně

Našim dalším zázemím je pobočka v Hodoníně, odkud se klientům poskytuje převážně mzdové poradenství.

^
2009

Měníme název a celkovou image

Probíhá proces začlenění názvu mezinárodní poradenské asociace poradenských společností Morison International do všech doposud vzniklých českých firem.
Všechny doposud vzniklé společnosti jsou přejmenovány na názvy se společným ukazatelem NSG MORISON,
kde iniciály NSG znamenají Novotný, Sima Group a MORISON je zvolen dle názvu asociace.
V obchodním rejstříku jsou nově zapsány pod názvy společností rozlišující poskytovaný servis:
NSG Morison advisory s.r.o.,
NSG Morison advokátní kancelář s.r.o.,
NSG Morison Outsourcing a.s., NSG Morison audit s.r.o.

Název NSG MORISON je užíván dodnes.

^
2010

Otevíráme znaleckou kancelář

Rozšíření poradenských služeb o znaleckou činnost. Dnešní NSG Morison znalecká kancelář s.r.o. pod vedením partnera Richarda Etrycha, který ve firmě pracuje již od 2001, získává během následujích let velkou prestiž mezi firmami. 

^
2013

Nominee služby

Nová službu doplňující portfolio poradenství zabývající se správou firem a Nominee servisu NSG Morison Nominee & Management s.r.o. Kruh poradenských služeb je téměř kompletní. Mnohé firmy  jsou s námi 20 let  a proto se začínají řešit již i otázky ohledně nástupnictví v rodinných firmách.

^
2020

Partnerské posily

Martin Novotný – Martin Pokorný – Lucie Mužíková – Richard Etrych, kteří partnersky zastřešují všechny společnosti NSG MORISON nabírají další partnery pro své divize.  Marek Maule, staronový zaměstnanec se stává partnerem firem, poskytující servis v oblasti auditu, daní, mezd a účetnictví. Jan Mlčák se stává partnerem NSG Morison advokátní kanceláře s.r.o.

^
2023

Již 30 let pomáháme podnikatelům růst

Již 30 let jsme tu s Vámi a pro Vás. Dnes máme přes 50 odborníků a nespočet klientů, kteří jsou s námi od začátku založení společnosti.S mnohými z nich jsme přátelé. Vážíme si toho, že mezi ně patříte i Vy. Děkujeme, že jste v tom s námi.