Ocenění českých lídrů zná své vítěze.

NSG MORISON JE HRDÝM PARTNEREM SOUTĚŽE OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ A ZÁROVEŇ JEDNÍM Z POROTCŮ SOUTĚŽÍCÍCH FIREM.

Letošní, již 5. ročník soutěže Ocenění Českých Lídrů  zná své vítěze. Ti vzešli z 1529 tuzemských podniků s nejlepšími ekonomickými výsledky. Vavříny v této soutěži sbírají úspěšné a transparentní české firmy s ročním obratem přes 200 milionů korun a nejméně 50 zaměstnanci.
 
118 finalistů bylo letos vybráno z 1529 společností, které vyhověly kritériím soutěže. Většinu z nich tvořily i v tomto ročníku rodinné firmy. Ty jsou páteří ekonomiky a během covidové krize ukázaly svou odolnost.
Částky, které chtějí v současnosti zástupci rodinného byznysu investovat do svého rozvoje, jsou příslibem k oživení tuzemské ekonomiky.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ PRO ROK 2021

VÍTĚZNÉ FIRMY – GRATULUJEME ! 

Jihočeský kraj

Jihočeský kraj ovládla firma AGRA GROUP a.s., druhé místo získala BANES, spol. s r.o. a na třetím místě se umístila společnost KAFKA TRANSPORT a.s.

Jihomoravský kraj

 Jihomoravskému kraji vévodí společnost TestLine Clinical Diagnostics s.r.o., následována společnostmi LOMAX & Co s.r.o. na druhém místě a společností ARTIN, spol. s r.o.na místě třetím.

kraj Hlavní město Praha

Vítězem za kraj Hlavní město Praha se stala společnost FAST KOVOŠROT s.r.o., na druhém místě skončila Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. a pomyslný bronz patří společnosti S E T O S spol. s r.o.

Karlovarský kraj

Karlovarském kraji zvítězila společnost SUAS Servisní s.r.o.

Královéhradecký kraj

 

Královéhradecký kraj ovládla firma SERVISBAL OBALY s.r.o., druhé místo získala Dřevoterm, s.r.o. a na třetím místě se umístila společnost STYLBAU, s.r.o.

Liberecký kraj

 

Vítězem za Liberecký kraj se stala společnost TITAN – Multiplast s.r.o., na druhém místě skončila RAVY CZ a.s. a pomyslný bronz patří společnosti MOCCA, spol. s r.o.

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj ovládla firma Motor Lučina spol. s r.o., druhé místo získala RT TORAX, s. r. o. a na třetím místě se umístila společnost MROZEK  a.s.

Olomoucký kraj

 Olomouckému kraji vévodí společnost FARMAK, a.s., následována společnostmi LASKI, s.r.o. na druhém místě a společností SULKO s. r. o.na místě třetím.

Pardubický kraj

 V Pardubickém kraji zvítězila společnost Isolit-Bravo, spol. s r.o., na druhém místě skončila SANITINO s.r.o. a třetí místo patří společnosti ERA-PACK s.r.o.

Plzeňský kraj

První místo v Plzeňském kraji získala společnost Tank ONO, s.r.o., na druhém místě skončila ASP GROUP s.r.o. a třetí místo patří společnosti PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.

Středočeský kraj

Středočeský kraj ovládly firmy ALBA CR spol. s r.o. na prvním místě a společnost ENERGON Dobříš, s.r.o. na místě druhém.

Ústecký kraj

Vítězem za Ústecký kraj se stala společnost SALTEK s.r.o., na druhém místě skončila MEVA s.r.o. a pomyslný bronz patří společnosti CHVALIS s.r.o.

Kraj Vysočina

 Kraj Vysočina ovládla firma SEPOS, spol. s r. o., druhé místo získala IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. a na třetím místě se umístila společnost ADW FEED, a.s.

Zlínský kraj

Zlínskému kraji vévodí společnost mmcité a.s., následována společnostmi Sběrné suroviny UH, s.r.o. na druhém místě a společností TVD-Technická výroba, a.s. na místě třetím.

Ústecký kraj

Vítězem za Ústecký kraj se stala společnost SALTEK s.r.o., na druhém místě skončila MEVA s.r.o. a pomyslný bronz patří společnosti CHVALIS s.r.o.

 

 

Více informací najdete na stránkách projektu www.oceneniceskychlidru.cz.

Projekt podporují:

Zakladatel:                                Agentura Helas

Odborný garant:                     CRIF – Czech Credit Bureau

Generální partner:                Vodafone Czech Republic

 

                                   Partneři:  

Advanced Medical Solutions, Affilbox.cz, ATELIER – S, Bergl Diamonds,

Česká mincovna, DAQUAS, ETERNAL BY HELENA, Fortinet,

HMV COMMERCE GROUP., JŠK, advokátní kancelář, KLIMSZ, Logio,

MEDIAREX Communications, MICROSOFT, NSG MORISON, Palatinum,

Veracomp Česká republika, VERE PRAGUE, VINO CIBULKA MIKULOV